16.10.2010 FK Rumburk - České Kopisty 5:1 (2:0)

19.10.2010 12:19

16.10.2010
FK Rumburk - České Kopisty 5:1 (2:0)

V mistrovském utkání,které jsme odehráli na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo Českých Kopist, se kterým zrovna nemáme příznivou bilanci a které má za sebou čtyři vítězství v řadě.Pro nás byl,ale cíl jasný, a to zvítězit a připsat si tři body.

sestava: Dvořák - Pácha,Adamec,Mlejnek,Pokorný - Pilko,Novák,Michalína - Šťastný,Škyta,Vyskočil

střídali : Chlada za Šťastného,Šott za Vyskočila,Záruba za Škytu

branky:Škyta 2,Vyskočil,Chlada,Šott

Trenér Fr.Dužár viděl zápas takto:
Pro nás to bylo důležité utkání, ve kterém nám především šlo o zisk bodů a potěšit i předvedenou hrou  tu hrstku prokřehlých fanoušků.Utkání samotné začlo naším mírným tlakem,kdy jsme se snažili hrát aktivně a soupeře nutit k chybám.To se nám celkem dařilo a dostali jsme se do zaslouženého vedení Vyskočilem.Druhou branku přidal Škyta,kdy mu přesně přihrál opět Vyskočil.Hosté naší branku prakticky za první poločas neohrozili,tak se odcházelo do kabin za stavu 2:0 pro nás.
Před nástupem do druhého poločasu jsem nabádal své svěřence ať nedojde k nějakému podcenění,bohužel se tak stalo a soupeři jsme svojí nedůsledností dovolili zápas zdramatizovat.Naštěstí střídající Chlada byl proti a svoji první nabídnutou šanci proměnil po přesném centru Škyty a když v zápětí Škyta přidal další branku, bylo o výsledku již rozhodnuto.Poslední gol do sítě soupeře vsítil Radek Šott po své samostatné akci.
Mohl bych být s výsledkem celkem spokojen,ale mrzí mě výpadek na začátku druhého poločasu,kdy jsme si neodpustili podcenění soupeře,který nás mohl potrestat i vyrovnáním.Dále absolutně zbytečná červená karta Patrika Michalíny a ohrožení Mlejnyse také červenou kartou,přitom vše bylo za rozhodnutého stavu!! V dalším mistrovském utkání si určitě nebudeme moci nějaké podcenění dovolit,protože zajíždíme na hřiště Junioru Děčín,který doma na své UMT body nerozdává!