Domácí prohra se Šluknovem

13.04.2010 20:47

V domácí jarní premiéře kluci prohráli se Šluknovem 4:1. Jedinou branku dal Galetka. FK Rumburk nastoupil v sestavě.

Michal Cirhan - Vladimíra Tatíčková,Adam Richter,Dominik Púdelka - Michael Kis,Václav Bače,Lukáš Galetka - Zdeněk Hoffman

Hodnocení trenéra Chlady :

Už od samého začátku jsme k utkání přistoupili špatne,ale začalo to už u rozcvičky když k ní hráči přistoupili jako by se měl tým  Šluknova  porazit sám a pak to tak vypadalo i v utkání .Za celý první poločas jsme nevyzkoušeli vystřelit na soupeřovu branku.Stále jenom kličky,tahání balonu a žádná pomocná nahrávka se spoluhráčem.Druhý poločas jsem se rozhodl otevřít více hru a začaly jsme hrát rozestavení 2-3-2 a už se naše hra směrem dopředu zlepšila. Vytvořili jsme si už také nějaké šance. Bohužel když jsme se za stavu 0:2 dostali do hry a  nastřelili pouze tyčku a 2střely vedle branky, tak nám soupeř z brejku dal gol na 0:3 a i když zhruba 2minuty před koncem Galetka snížil střelou skoro z půlky hriste na 1:3,tak to byl zase soupeř kdo udelal tečku za tímto z naší strany nepovedeným utkáním.