Trégr Pokorný Posnar Stankovič

Havel Pilko Léhrl Michalína

Chlada Šott

Střídaní : 57 min Zadina za Michalínu

76 min Dvořák za Pilka

85 min Dužár za Chladu

Chyběli : Farkaš,Fiala,Mlejnek

Začátek zápasu se povedl Rumburku a už ve 4 min po pěkné přihrávce Léhrla prostřelil brankáře hostů Šott (1:0).Pak se ovšem začali prosazovat hosté ,lépe kombinovali a postupně si vytvořili i znatelnou herní převahu avšak bez gólového efektu.Domácím se v prvním poločase moc herně nedařilo ,ale i tak měli paradoxně větší šance domácí .Ve 23 min měl dobrou příležitost dát gól hlavou Léhrl a v 31 min měl gólovku Chlada .Hostům se převaha v první půli vyplatila ,když ve 40 min po nedůrazu domácích vyrovnal Stehlík na 1:1.

Úvod druhého poločasu se opět povedl Rumburku .Ve 49 min parádně rozehrál volný kop Havel a Chlada hlavou míč uklidil k tyči (2:1): V 50 mi měl další velkou šanci Chlada ,zachránil brankář hostů.V 59 min pěkně vystřelil šott ,ale opět dobrý zákrok brankáře Neštěmic.V 67 min se povedla pěkná akce Rumburka ,Chlada potáhl zprava míč a před prázdnou brankou dorážel Šott na 3 :1.V 70 min opět pěkná akce zleva ,kdy potáhl balon po levé straně Stankovič a Havel na zadní tyči uklidil míč do branky 4:1.V 72 min kopal domácí Šott penaltu ,nedal ale z dorážky se nemýlil Chlada 5:1.Snížit mohli Neštěmice v 82 min za darovanou penaltu ,hostující hráč trefil jen břevno branky.Na druhé straně mohl dvakrát navýšit skóre domácí Šott ,jednou trefil tyč a podruhé vedle.Skóre zápasu tak završil třetím gólem Chlada po přihrávce Havla (6:1).

Hodnocení :

V prvním poločase až na úvod byli Neštěmice lepším celkem.V poločase jsme si řekli že je potřeba zlepšit pohyb bez míče a přihrávku.Po třetím gólu to už byla jasná záležitost z naší strany.Předvedli jsme dost pěkných akcí i s gólovým zakončením.Na Neštěmicích bylo znát zklamaní z odstupu na 1 místo a dali šanci i několika dorostencům.V případě vítězství v posledním zápase se můžeme dostat na 4 místo tabulky a tak se o to pokusíme.Myslím že by to byl po průběhu soutěže i úspěch.

Trenér : Rákosník J.