sestava: Dvořák - Pokorný,Adamec,Posnar,Michalína - Pilko,Mlejnek,Novák,Bandas - Vyskočil,Šott

střídali:Záruba za Šotta,Chlada za Vyskočila

branky: Vyskočil,Chlada

Hodnocení tr. Fr.Dužár

V dalším domácím zápase jsme přivítali druhé mužstvo tabulky,které v minulém kole podlehlo v přímém souboji o postup do KP mužstvu Krupky.Na zápase jsem osobně byl a tím jsem věděl,že nás nečeká nic lehkého.Na hřišti to také,tak bylo.

V prvním poločase se hrálo spíše od vápna k vápnu a moc pohledných akcí k vidění nebylo.My jsme se především věnovali kvalitní defenzívě a k podnikání rychlých protiútoků.Hosté se za první poločas k naší brance moc nedostali a řekl bych,že na našeho brankáře ani nevystřelili,my jsme měli dvě šance a obě byli pomalu 100%,přesto se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu.
Druhý poločas byl úpně jiný hosté na nás doslova vlétli,rychleji kombinovali,lépe se pohybovali a na naší branku branku se valil jeden útok za druhým.Byla to krušná dvacetiminutovka,kterou jsme i s notnou dávkou štěstí přečkali,když si Junior vytvořil minimálně dvě 100% šance,ale žádnou z nich neproměnil.Po té jsme hru vyrovnali a znova se tlačili dopředu i my a také jsme se zaslouženě dočkali,když Mlejnek vysunul Vyskočila a ten na dvakrát svoji šanci proměnil.Hosté otevřeli hru ještě více,ale to je ta pravá šance pro Chladu,který si v samostatném úniku poradil s dvěma obránci,tak i s brankářem hostů a stanovil,tak konečný stav utkání na 2:0.

Celkem lze říci,že jsme odehráli velice dobré utkání s výborným soupeřem,když sečtu celý průběh zápasu,tak jsme vyhráli
naprosto zaslouženě.Věděl jsem co na ně bude platit a kluci stanovenou taktiku dokonale dodrželi a to byl ten základ k úspěchu.Když si vezmu s jakými zraněními někteří hráči nastoupili do zápasu,tak klobouk dolů před jejich výkonem.!