Trégr Fiala Havel Zadina

Vyskočil Mlejnek Pilko Demeter

Chlada Šott

Střídaní : 30 min Hadar za Dvořáka

30 min. Stankovič za Demetera

50 min Demeter za Mlejnka

Na první zimní přátelský zápas si pozval Rumburk celek Horního Podluží.Utkání se po domluvě obou mužstev vzhledem k mrazivému počasí odehrálo na 2x 30 minut.

Vedení se ujal Rumburk v 15 minutě po centru z pravé strany a střele Zadiny ,který prostřelil brankáře Podluží 1:0.Druhý dal Rumburský Chlada po nejhezčí akci zápasu ,kdy po rychlém protiútoku a přesném centru zprava skóroval 2:0.

I ve druhé půli se hrálo často na polovině Podluží a na 3:0 zvýšil opět Chlada ve 40 min.

V 52 min. snížilo Podluží na 3:1 ,ale hned v 55 min. dal Chlada svou třetí branku na 4:1.V 58 min přidal pátou branku Demeter 5:1 a v 60 min dovršil skóre Šott 6:1.

Hodnocení :

Utkání se hrálo na zmrzlé terénu a tak jsme rádi ,že se nikomu nic nestalo.Chtěl jsem ,aby si hráči zahráli s chutí a to se povedlo.Hráli až na jednu vyjímku zodpovědně i do dozadu, a přidali i pěkné kombinace směrem dopředu.

Trénujeme od 19 ledna a to třikrát týdně .Příští týden nás čeká ve středu zápas s ústeckou U19 a v sobotu se Skalicí obojí na umělce ve Varnsdorfu.

Trenér : Rákosník Josef