Jiskra Velké Březno - FK Rumburk 1:2 (1:1)

branky: Vyskočil,Chlada

sestava: Dvořák - Winzig,Pokorný,Posnar,Michalína - Bandas,Mlejnek,Michel,Pilko ,Vyskočil - Chlada

Střídali: Bedrich za Bandase,Fučík za Vyskočila,Hejl za Chladu

hodnocení trenéra Fr.Dužára:

Pro nás to bylo dost důležité utkání.Věděl jsem ,že to bude hlavně o herní disciplíně,nasazení a bojovnosti.

Do zápasu jsme vstoupili dost něšťastně a v 7. minutě jsme prohrávali 1:0.Přesto jsme se rychle otřepali a začali hrát aktivně a soupeři jsme toho moc nedovolili, bylo jen otázkou, jestli nějakou šanci, kterých jsme si vytvořili dost, dokážeme proměnit. Povedlo se nám to ve 30. minutě, kdy po faulu na Chladu proměnil Vyskočil pokutový kop a do šaten jsme šli za stavu 1:1.
Druhý poločas jsme začli opět aktivně a chtěli jsme vstřelit vedoucí branku, tu se nám podařilo vstřelit v 65.minutě Chladou. I když jsme si vytvořili další brankové příležitosti, tak další gol se nám vstřelit nepovedlo. Ale šance Bedricha po golu doslova volaly.
Soupeř hrozil ke konci zápasu dlouhými nakopávanými balony, které se nám podařilo celkem bez problému ,,posbírat´´ a když jsme přeci jen nějakou chybu udělali, podržel nás brankář Dvořák.
Do tabulky jsme si tedy připsali velice důležité 3 body, což je o to cenější, že před tímto zápasem FK Rumburk vyhrál naposledy venku