24.10.2010 Junior Děčín - FK Rumburk 4:1 (3:0)

25.10.2010 11:19

24.10.2010
Junior Děčín - FK Rumburk 4:1 (3:0)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do nedalekého Děčína,kde nás přívítal na UMT místní Junior,chtěli jsme navázat na celkem slušné utkání z domácího zápasu,ale to se nám nepodařilo a proto jsme odešli ze hřiště poraženi.

sestava: Dvořák - Pácha,Adamec,Pokorný,Just - Šott,Pilko,Mlejnek - Vyskočil,Škyta,Chlada

střídali - Záruba za Vyskočila,Šolc za Šotta,Bohm za Chladu

branka : Škyta

trenér Fr.Dužár viděl zápas takto:
Bohužel se nám dnes ukázalo,že zas tak vyrovnaný kádr nemáme. Nemocný Novák,vykartovaný Michalína ale i Posnar chybí víc než by se zdálo.Někteří hráči,kteří dostali příležitost od začátku je nedokázali nahradit a vytvářeli dost inviduálních chyb a ty soupeř dokázal vždy potrestat brankou.Určitě nad nimi ale nelámu ,,hůl´´,musíme společně více probrat taktické pokyny,protože mi připadá,že si myslí,že v I.A třídě se podle nich hrát nemusí a nebo o nich spíše nepřemýšlí!!
Vždy svým hráčům říkám, aby se podívali vždy sami na sebe než začnou kritizovat ostatní.No a dnes to musím vzít od sebe já :).Myslím si,že taktiku a rozestavení hráčů jsem měl zvolit určitě jinak,ale i já jsem člověk, který dělá chyby,dokážu je přiznat a určitě se z nich poučit.
Chtěli jsme hrát otevřený fotbal se třemi útočníky s vysokým presinkem na polovině soupeře,ale byli jsme tam vždy dost pozdě a domácí na své umělé trávě prostě nechybují.Což pro změnu nám dělalo dost velké problémy,míč nám odskakoval a naše přihrávky viděly přesnost snad jen v televizi.Přesto si myslím,že jsme neodehráli tak špatné utkání,ale triviální chyby při bránění nás vždy dostaly dolů!
Ona taky hláška,která zazněla ,když Radek P. přihrál protihráči na třetí branku,,díky máš u mě malé pivo´´hovoří dost vystižně.
Celkově k zápasu,ale jde říci jen to,že se nám celý nevyvedl,ale určitě na tom má podíl i přístup většiny hráčů v pátek před zápasem a o sobotní oslavě narozenin i když to bylo údajně bez alkoholu snad ani nemluvím!
Tak pánové začnětě od sebe!!

P.S příště snad napíšu k zápasu něco o fotbale,teď bohužel  nemám co...