30.10.2010 FK Rumburk - ČSAD Libouchec 3:3 (1:1)

02.11.2010 14:13

30.10.2010
FK Rumburk - ČSAD Libouchec 3:3 (1:1)

V dalším mistrovském utkání jsme přívitali mužstvo,které se nachází ve středu tabulky a s kterým nemáme zrovna příznivou bilanci.Přesto nám povinost velela doma zvítězit a připsat si další 3 body.Na hřišti to ale dopadlo jinak a my jsme si připsali jen pouhý bod za remízu.

Sestava: Dvořák - Pácha,Adamec,Mlejnek,Pokorný - Vyskočil,Novák,Pilko,Michalína -Chlada,Škyta

střídali: Šolc za Vyskočila,Záruba za Pilka,Just za Chladu

branky: Chlada 2,Škyta

hodnocení tr.Fr.Dužára
Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře a hned ve 3. minutě jsme se rychle ujali vedení,kdy po rychlém protiútoku na konci celé akce stál J.Chlada a vstřelil naší vedoucí branku.Po té jsme ale nepochopitelně vyklidili,,pole´´ , přestali jsme běhat,kazili jsme ty nejjednoduší přihrávky a místy jsme se nechali i zbytečně zatlačit na naší polovinu hřiště.Vyústěním byla zbytečná ztráta míče M.Nováka před naším vápnem a pro soupeře už nebyl takový problém nabídnutou šanci proměnit ve vyrovnávací branku.Tímto výsledkem také skončil první poločas.
Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně a hned ve 48. minutě jsme vstřelili naší druhou branku,kdy po dobře rozehrané standartní situaci míč dopravil do hostující branky opět J.Chlada. Pak ale následovala naše černá 15ti minutovka.Nejdříve si D.Adamec nešťastně srazil míč do vlastní,kdy chtěl odkopnout balon směřující vedle naší branky a ten mu po kotníku sjel a zapadl do naší branky.Za další dvě minuty si hostující hráč všiml,že náš brankář je o něco více postaven venku z brány a dokázal ho přesným lobem překonat a tím se hosté dostali do vedení.
Hned na to došlo k rychlému střídání a přeskupení našich řad.Soupeře jsme přitlačili a bylo jen otázkou času kdy se nám podaří vyrovnat.To se nám nakonec podařilo v 75. minutě,kdy Jenda Škyta z přímého kopu vymetl pavučinu libouchecké branky a nedal brankáři žadnou šanci.V posledních 10 minutách se na hosty valil jeden útok za druhým,kdy jsme chtěli vstřelit vedoucí gol.To se nám nakonec i povedlo T.Justem,ale branka nebyla uznána pro domělý ofsajd,který viděl jen rozhodčí.Největší šanci měl P.Záruba, jeho střelu ale brankář vyškrábl na rohový kop.Posledních pět minut se hrálo už jen na naší útočné polovině,soupeř nás zastavoval jen za cenu faulů,ale kdo nic neviděl byl hlavní rozhodčí,který se asi rozhodl,že nám už branku vstřelit nedovolí.V 90 minutě následoval jeden z posledních centrů do hostujícího vápna,kde byl obráncem stažen náš hráč Just,když už se chystal zakončit a rozhodčí hru hned přerušil.Ke zděšení všech se ale penalta nekopala,protože rozhodčí písknul útočný faul,který ale neviděl nikdo z přítomných,to rozproudilo na hřišti vlnu emocí a vyústěním byla červená karta pro našeho kapitána.Nejhorší na tom je,že pomezní rozhodčí p.Mráz nejdříve potvrdil,že se měla kopat penalta,ale vzapětí vše popřel,kdybych toho nebyl svědkem,tak se tady o tom ani nezmíním.Po té hlavní rozhodčí zápas raději ukončil.

Celkově lze říci,že jsme ztratili na domácím hřišti dva body vlastní vinou,protože jsme se nevyvarovali dětinských chyb v obranné fázi,zbytečnými ztrátami míče ve středu hřiště a nedůsledným bráněním protihráčů.
Hned v dalším zápase,ale máme možnost napravit si reputaci,kdy zajíždíme na hřiště Soběchleb,kde musíme urvat tři body za vítězství a to i proto,že na jaře se budeme muset obejít bez několika hráčů šíršího kádru,tak nám bude každý plusový bod dobrý!!