9.10.2010 Baník Modlany - FK Rumburk 2:0 (2:0)

12.10.2010 13:32

K dalšímu mistrovskému utkání jsme odjížděli do Modlan,kde jsme chtěli domácího favorita potrápit a zkusit ho ,,oloupit´´ o nějaký ten bod.Bohužel zůstalo jen u pokusu a všechny body zůstaly po zásluze na domácím hřišti.

Sestava: Hadar - Pácha,Adamec,Mlejnek,Pokorný - Vyskočil,Novák,Pilko,Michalína - Škyta,Šott

střídali: Chlada za Šotta,Just za Pilka,Bohm za Vyskočila

trenér Fr.Dužár viděl zápas takto:
Dnes jsme si v žádném případě svým výkonem o nějaký ten bod ,,neřekli´´.Vůbec jsme neplnili to, co jsme si řekli v kabině, a s jakou taktikou jsme vstupovali do zápasu.Věděli jsme,že musíme pohlídat kanonýra Heřmana a hlavně se vyvarovat chyb v obranné fázi.Ani jedno se nám nepodařilo,nejhorší na tom je,že chyb se dopustili ti nejzkušenější hráči  na které spoleháme.Člověk si řekne,jsme jenom lidi a chybovat je lidské,ale některé chyby by asi neudělali ani stopeři mladších žáků,ale takový už je fotbal.Vyhrává mužstvo, které méně chybuje,ale bohužel dnes jsme to nebyli mi.
Do 15. minuty jsme si nechali vstřelit dvě neskutečně lacinné branky a nemít v brance Tomáše Hadara, mohlo být těch branek v naší síti více.Naštěstí se tak nestalo,od 20. minuty jsme s domácími srovnali krok,drželi jsme míč více na svých kopačkách,ale žádnou šanci jsme si nevytvořili.To samé pokračovalo i druhý poločas,kdy jsme se snažili s výsledkem něco udělat,ale domácí hráli v obraně velice pozorně.Tlačili jsme je,ale jenom k vápnu a tam jsme vždy narazili na neprostupnou zeď.Snaha se nám upřít nedá,ale dnes byla kvalita na straně našeho soupeře,který vyhrál zaslouženě.
Nezbývá nám než se připravit na domácí utkání s Českými Kopisty a vybojovat 3 body!!!

Stínem tohoto utkání je,že náš brankář T.Hadar si ve 25 minutě natrhl sval v lýtku,ale přesto utkání dochytal!!Za to mu patří velký obdiv a velké díky.Přejeme všichni brzké uzdravení Tomáši.