Farkaš Pilko Léhrl Havel

Chlada Šott

Branky : Chlada,Havel

Střídaní : 72 min Trégr za Farkaše

78 min Michalína za Šotta

Dále připraveni : Dvořák

Chyběli : Zadina,Mlejnek

V prvním poločase se nehrál nijak oslnivý fotbal ,přesto měl Rumburk více bez hry a taky šancí.Ve 27 min měl dobrou příležitost Šott , levačkou však nevystřelil přesně.Ve 39 min Chlada vyhrál souboj s brankářem domácích ,hlavou jej přehodil,ale domácí obránce na brankové čáře stačil míč vykopnout.Hned ve 40 min měl velmi dobrou příležitost Farkaš ,zprava vystřelil jen vedle branky.

Ve 43 min se Rumburk dopustil snad netaktické faulu ve vápně a domácí se ujali vedení 1:0.

Druhá půle začala pro Rumburk hodně špatně ,Fiala hloupě fauloval a dostal 2 Ž.K.Přesto byl Rumburk od této doby jasně lepším týmem a i v deseti udával tón hry .V 51 min nedal další tutovku Farkaš.V 56 min našel Léhrl dobrou přihrávkou Chladu a ten již skóroval.(1:1)Dále měl Rumburk více ze hry a v 66 min po přihrávce Chlady skóroval z blízka Havel na 1:2.Pak se hra trochu vyrovnala ,ale domácí se nemohli přes dobře bránící hosty prosadit.To se podařilo v 75 min za přispění teče hostů a míč dost nešťastně zapadl do branky Rumburka (2:2).Rozhodnutí nakonec přinesla 83 min ,kdy zprava zaběhl za obranu hostí domácí útočník a vstřelil rozhodující branku.Vyrovnat mohl Rumburský Havel v 87 min ,ale sám před prázdnou brankou zvolil špatné řešení a přestřelil.V 89 min ještě minul centr zprava v dobré pozici sám před brankářem Chlada a tak domácí uhájili šťastné vítězství.

Hodnocení :

Nečekali jsme zde lehký zápas ,ale po průběhu zápasu jsme zklamaní.Myslím, že jsme byli lepším celkem ,v deseti dokonce výrazně lepším a přesto nemáme ani bod.To se dost často v závěru soutěže stává ,že mužstvo které potřebuje nutně vyhrát tak nakonec i vyhraje.Vyloučení Fialy bylo správné a hloupé,přesto musím zbývajícím hráčům za druhý poločas poděkovat.Zaplatili jsme za nepromění tutových šancích.Za to domácí měli jednu gólovku a dali 3 branky. Ve zbývajících dvou utkáních teď už o nic nepůjde ,tak snad uvidíme zajímavé a férové zápasy.

Trenér : Rákosník J.