Farkaš Pilko Léhrl Havel

Chlada Šott

Branky : Šott,Chlada

Střídaní : 68 min Trégr za Posnara

68 min Vyskočil za Farkaše

Dále připraveni : Nikdo

Chyběli : Michalína,Mlejnek,Zadina ,Dvořák

Rumburk zavítal ke středeční dohrávce na hřiště letos silného Milešova a i po povedeném úvodu zápasu (ve 28 min vyhrával 0:2 ) nakonec prohrál 3:2.

Už od úvodu bylo jasné, že Rumburk čeká těžké utkání plné soubojů a nepříjemným fyzickým stylem fotbalu domácího týmu .

Přesto v 8min se konečně gólově prosadil Radek Šott ,když prostřeli míč do branky z hranice vel.vápna (0:1).V 11 min měl solidní šanci Chlada ,ale neprosadil se.Další nebezpečné situace přinesla 18 min .Nejprve Hadar chytil jasnou tutovku domácím ,vzápětí na druhé straně Šott ve 100% šanci přestřelil a následně opět domácí zazdili velkou šanci.Ve 28 min se Rumburku podařilo zvýšit na 0:2 .Po přihrávce Havla si J.Chlada zaběhl za obranu domácích a skóroval.

Hned v 30 minutě se domácím podařilo snížit Hanzlem z pokutového kopu na 1:2 po faulu P.Posnara.Ve 38 min dobře vystřelil Pilko domácí tečovali jeho střelu,brankář byl na druhé straně branky ,ale míč se dokutálel těsně vedle.Ještě ve 45 min mohl zvýšit Šott ale neprosadil se.

Druhý poločas začal pro Rumburk špatně .Hned ve 46 min po špatné rozehrávce Rumburka a

následném laciném rohu se podařilo hlavičkou špatně bráněnému Pazderovi vyrovnat na 2:2 .

Ve 47 min dobře vystřelil Šott a brankář domácích jen s námahou vyrazil na roh.V dalším průběhu zápasu se začal více prosazovat Milešov díky svému důrazu si vypracoval několik příležitostí ,ale Rumburk držel svými zákroky brankář Hadar.V 68 min se domácí už prosadili .Po nepovedeném vystavení do ofsajdu nejprve Hadar jestě šanci chytil ,ale z následné dorážky Brabenec skóroval

na 3:2.Domácí se už podařilo dovést utkání do vítězného konce i přes určité pološance Rumburka v závěru zápasu.

Hodnocení :

Věděli jsme ,že nás těžký zápas.Milešov je svým stylem hry nepříjemný asi každému .Když ale vedete v zápase 2:0 tak bychom měli odjíždět alespoň s bodem .Spíž mně mrzí, že k brankám

které domácí dali jsme jim dost pomohli .Penalta ,a hlavně druhý gól hned ve 46 min . by neměli vůbec padnout.

Trenér: Rákosník Josef