Farkaš Pilko Léhrl Havel

Chlada Šott

Branky : Chlada 2

Střídaní : 64 min Vyskočil za Farkaše

78 min Zadina za Šotta

Dále připraveni : Dvořák

Chyběli : Fiala,Michalína,Mlejnek

Rumburk hostil na svém hřišti poslední celek tabulky z Velkého Března a po zodpovědném výkonu zvítězil 2:0.

Do utkání lépe vstoupil celek Rumburka a už v 7 min měl gólovou šanci Chlada ,ale trefil pouze brankáře hostů.Ve 14 min již tentýž hráč skóroval po přihrávce Šotta (1:0).Ve 20 min dobře vystřelil Havel, ale jen kousek vedle.Hosté několikrát zahrozili po dlouhých autech a rohových kopech ,ale bez větší šance na skórování.Ve 39 min naopak Chlada po úniku trefil tyč hostující branky .Ještě ve 41 min pálil těsně vedle Havel.

Začátek druhé půle se odehrával spíše ve středu hřiště bez vážnějších šancích na obou stranách .Ale jen do 66 min., kdy měl v jedné minutě Rumburk dvě 100% příležitosti.Nejprve Jakub Chlada a pak Honza Léhrl sami před brankářem nedopravili míč do sítě.To se podařilo v 70 min. Chladovi ,když předskočil brankáře hostů a hlavou skóroval na 2:0.Rumburk si vývoj utkání už konce dokázal pohlídat a zaslouženě bere 3 body.

Hodnocení :

Je dobře že jsme potvrdili 3 body z Mojžíře domácí výhrou .Taková utkání s posledním celkem bývají nejtěžší.Vel.Březno nehrálo až tak špatně a myslím že ještě dost bodů některým mančaftům sebere.My jsme ale hráli dobře do obrany ,nedovolili jsme soupeři žádnou gólovou šanci,jen jsme mohli po brejcích přidat nějaký ten gól navíc.Tabulka je pořád hodně vyrovnaná a každý body jsou dobrý.Další budeme chtít získat hned příští týden v Březinách ,ale opět nás čeká těžký zápas.

Trenér: Rákosník Josef