Vyskočil Pilko Léhrl Havel

Chlada Šott

Branky : Šott,

Střídaní : 62 min Farkaš za Vyskočila

68 min Zadina za Šotta

78 min Stankovič za Pokorného

Dále připraveni : Dvořák

Chyběli : Michalína,Mlejnek,

Rumburk přívítal na svém hřišti celek Roudnice B a po nepovedeném zápase bral v zápase alespoň bod.

Do utkání vstoupil lépe Rumburk a už ve 4 min měl velmi dobrou šanci Šott, ale míč netrefil dobře a přestřelil.To se mu podařilo v 19 min kdy po průniku Chlady uklidil míč do branky Roudnice (1:0).Od této doby začala mít více ze hry Roudnice ,ale svou převahu nedokázala zúročit ve větší ohrožení branky domácích.Rumburk měl dobrou příležitost ke skórování ,ale Havlův přímý kop nadzvedla zeď hostů nad branku.Ještě ve 45 min po skrumáži střílel těsně vedle domácí Léhrl.

Ve druhém poločase pokračoval Rumburk v nepřesné hře a Roudnice získávala čím dál větší převahu.Ještě, že jejich hráči si ve finální fázi počínali taky dost nepřesně ,jinak by museli skórovat o dost dříve.To se jim podařilo v 68 min za přispění domácí obrany , když hlavička stopera dopadla k volnému hráči hostů a ten pohodlně skóroval 1:1.I v dalších minutách měla více ze hry Roudnice ,ale paradoxně větší šance ke skórování měl Rumburk .Dorážka Havla skončila jen na břevně a Farkašovi v rozhodující chvíli uskočil míč k brankáři hostů.A když i hosté z dorážky těsně minuli branku skončilo utkání asi spravedlivou remízou.